SAMKO
S70106
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 85 | mm |
Specifications
| Inner brake drum height | 43 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 231 mm |
| Total brake drum height | 73 mm |
| Number of mounting bores | 1 |
| Rim Hole Number | 5 |
| Inner brake drum diameter | 230 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.499 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€22.57
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates