SAMKO
S70125
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 100.5 | mm |
Specifications
| Number of mounting bores | 2 |
| Inner brake drum diameter | 260 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 261.5 mm |
| Total brake drum height | 73 mm |
| Rim Hole Number | 6 |
| Inner brake drum height | 63.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.873 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€36.95
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates