SAMKO
S70137
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 57 | mm |
Specifications
| Inner brake drum diameter | 200 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 201 mm |
| Number of mounting bores | 1 |
| Inner brake drum height | 37.5 mm |
| Total brake drum height | 56 mm |
| Rim Hole Number | 4 |
Shipping Details
| Weight | 3.115 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€13.05
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns