SAMKO
S70147C
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 52 | mm |
Specifications
| Brake Type | Brake Drum with Bearing |
| Rim Hole Number | 4 |
| max. brake drum reboring dimension | 181 mm |
| Total brake drum height | 70.5 mm |
| Inner brake drum diameter | 180 mm |
| Inner brake drum height | 43 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.48 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€45.73
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates