SAMKO
S70231
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 93 | mm |
Specifications
| Number of mounting bores | 4 |
| Total brake drum height | 83 mm |
| Inner brake drum height | 65.5 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 253.5 mm |
| Rim Hole Number | 5 |
| Inner brake drum diameter | 252 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.054 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€22.78
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates