SAMKO
S70236
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 65 | mm |
Specifications
| Inner brake drum diameter | 252 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 253.5 mm |
| Inner brake drum height | 64 mm |
| Total brake drum height | 77.5 mm |
| Number of mounting bores | 2 |
| Rim Hole Number | 5 |
Shipping Details
| Weight | 6.634 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€28.04
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates