SAMKO
S70240
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 45.2 | mm |
Specifications
| max. brake drum reboring dimension | 231 mm |
| Rim Hole Number | 4 |
| Total brake drum height | 90 mm |
| Inner brake drum height | 53.5 mm |
| Inner brake drum diameter | 230 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.572 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€30.82
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates