SAMKO
S70243
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 26.3 | mm |
Specifications
| max. brake drum reboring dimension | 231.5 mm |
| Total brake drum height | 82 mm |
| Inner brake drum height | 43.5 mm |
| Number of mounting bores | 2 |
| Rim Hole Number | 5 |
| Inner brake drum diameter | 230 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.662 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€29.31
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates