SAMKO
S70245
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 68 | mm |
Specifications
| max. brake drum reboring dimension | 269.5 mm |
| Inner brake drum height | 68 mm |
| Rim Hole Number | 5 |
| Inner brake drum diameter | 268 mm |
| Number of mounting bores | 4 |
| Total brake drum height | 88 mm |
Shipping Details
| Weight | 9.213 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€29.60
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns