SAMKO
S70363
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 91 | mm |
Specifications
| Inner brake drum height | 55 mm |
| Total brake drum height | 83 mm |
| Number of mounting bores | 8 |
| Inner brake drum diameter | 295 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 297 mm |
| Rim Hole Number | 6 |
Shipping Details
| Weight | 9.44 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€72.49
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates