SAMKO
S70507
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 58 | mm |
Specifications
| Rim Hole Number | 5 |
| max. brake drum reboring dimension | 230 mm |
| Inner brake drum height | 43.5 mm |
| Total brake drum height | 63 mm |
| Inner brake drum diameter | 228.6 mm |
| Number of mounting bores | 4 |
Shipping Details
| Weight | 5.589 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€49.50
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates