SAMKO
S70550
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 50.2 | mm |
Specifications
| max. brake drum reboring dimension | 181 mm |
| Inner brake drum height | 44 mm |
| Total brake drum height | 76 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with studs |
| Rim Hole Number | 4 |
| Inner brake drum diameter | 180 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.962 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€25.00
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates