SAMKO
S70561
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 65.5 | mm |
Specifications
| Inner brake drum diameter | 230 mm |
| Rim Hole Number | 5 |
| Number of mounting bores | 1 |
| Total brake drum height | 66 mm |
| Inner brake drum height | 49.5 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 231 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.615 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€25.48
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns