SAMKO
S70581
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 55 | mm |
Specifications
| Number of mounting bores | 4 |
| Total brake drum height | 53 mm |
| Rim Hole Number | 4 |
| Inner brake drum height | 34 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 201.5 mm |
| Inner brake drum diameter | 200 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.847 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€16.21
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns