SAMKO
S70625
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 142 | mm |
Specifications
| Rim Hole Number | 6 |
| Inner brake drum diameter | 280 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 282 mm |
| Inner brake drum height | 75.5 mm |
| Total brake drum height | 132.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 12.16 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€44.84
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns