SAMKO
S70626
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 93 | mm |
Specifications
| Total brake drum height | 80.5 mm |
| Number of mounting bores | 3 |
| Inner brake drum height | 67.5 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 272 mm |
| Rim Hole Number | 6 |
| Inner brake drum diameter | 270 mm |
Shipping Details
| Weight | 9.68 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€49.20
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates