SAMKO
S70667
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 59 | mm |
Specifications
| Number of mounting bores | 3 |
| Inner brake drum diameter | 228.3 mm |
| Inner brake drum height | 48 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 230 mm |
| Rim Hole Number | 4 |
| Total brake drum height | 61 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.856 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€24.74
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates