SAMKO
S70714
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 90 | mm |
Specifications
| Rim Hole Number | 4 |
| max. brake drum reboring dimension | 230.6 mm |
| Inner brake drum height | 47 mm |
| Total brake drum height | 62.5 mm |
| Inner brake drum diameter | 228.6 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.124 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€26.05
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates