SAMKO
S70722
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 62 | mm |
Specifications
| Total brake drum height | 73.6 mm |
| Rim Hole Number | 5 |
| max. brake drum reboring dimension | 256 mm |
| Inner brake drum height | 61.8 mm |
| Inner brake drum diameter | 254 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.866 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€47.91
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates