Specifications
| Vehicle Main Current | for vehicles with 12V main current |
| Alternator Charging Current | 100 A |
| Exchange Part | |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Number of grooves | 6 |
| Belt Pulley Ø | 60 mm |
| Clamp | M6 |
| Voltage | 12 V |
| Pulleys | with belt pulley |
| Number of ribs | 6 |
Shipping Details
| Weight | 5.68 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€73.27
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns