No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 95 A |
| Dust Cover | with dust cover |
| Bore Diameter | 10.2 mm |
| Distance of mounting bores | 50.8 mm |
| Mounting points diameter | 86.0 mm |
| Pulleys | without belt pulley |
Shipping Details
| Weight | 5.219 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available