Specifications
| Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 65 A |
| Dust Cover | with dust cover |
| Bore Diameter | 10.2 mm |
| Distance of mounting bores | 50.8 mm |
| Mounting points diameter | 86.0 mm |
| Pulleys | with belt pulley |
| Number of ribs | 8 |
| Belt Pulley Ø | 60 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.983 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€119.26
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns