Specifications
| Alternator Charging Current | 120 A |
| Belt Pulley Ø | 53 mm |
| Pulleys | with freewheel belt pulley |
| Voltage | 12 V |
| Number of grooves | 6 |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Exchange Part | |
| Number of ribs | 6 |
Shipping Details
| Weight | 6.529 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€227.94
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €21.84
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates