Specifications
| Exchange Part | |
| Rated Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 70 A |
| Recommended additional repairs | V-Belt/V-Ribbed Belt |
| Voltage | 12 V |
| Pulleys | with belt pulley |
| Number of ribs | 6 |
| Belt Pulley Ø | 49 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.945 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€135.54
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates