Specifications
| Alternator Charging Current | 90 A |
| Pulleys | with multi-belt pulley |
| Number of grooves | 7 |
| Voltage from | 12 V |
| Belt Pulley Ø | 60 mm |
| Exchange Part | |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Voltage | 12 V |
| Number of ribs | 7 |
Shipping Details
| Weight | 5.474 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€200.66
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns