On demand
Specifications
| Alternator Charging Current | 60 A |
| Pulleys | with multi-belt pulley |
| Number of grooves | 1 |
| Plug Type ID | PL09 |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Exchange Part | |
| Voltage | 12 V |
| Belt Pulley Ø | 82 mm |
| Number of ribs | 1 |
Shipping Details
| Weight | 6.77 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available