Dimensions and size
| Diameter | 51.5 | mm |
Specifications
| Number of grooves | 4 |
| Alternator Charging Current | 80 A |
| Pulleys | with multi-belt pulley |
| Voltage | 14 V |
| Plug Type ID | PL77 |
| Number of ribs | 4 |
| Belt Pulley Ø | 51.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.468 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€81.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns