On demand
Specifications
| Alternator Charging Current | 75 A |
| Pulleys | with multi-belt pulley |
| Number of grooves | 5 |
| Plug Type ID | PL12 |
| Exchange Part | |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Belt Pulley Ø | 60 mm |
| Voltage | 12 V |
| Number of ribs | 5 |
Shipping Details
| Weight | 4.313 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available