Specifications
| Pulleys | with belt pulley |
| Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 140 A |
| Number of ribs | 2 |
| Belt Pulley Ø | 62.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.874 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€180.56
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns