Specifications
| Quality | SEG New |
| Voltage | 12 V |
| Alternator Charging Current | 200 A |
| Pulleys | with freewheel belt pulley |
| Belt Pulley Ø | 49.6 mm |
| Number of grooves | 7 |
| Clamp | B+ (M8) |
| Number of mounting bores | 4 |
| Mounting Angle | 0 degrees |
| Number of ribs | 7 |
Shipping Details
| Weight | 7.565 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€194.70
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €21.84
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns