Specifications
| Brake System | Teves |
| Number of Parts | 2 parts |
| Packaging length | 18.5 cm |
| Packaging width | 12.5 cm |
| Packaging height | 1 cm |
| Weight | 0.062 kg |
| Trade Numbers | 97200 5008 9 1 |
Shipping Details
| Weight | 0.064 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€7.36
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates