No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
81001401
Specifications
| Chemical Properties | Does not contain mineral oil |
| Container Type | Tube |
| Capacity | 180 ml |
| Packaging length | 31.5 cm |
| Packaging width | 21.5 cm |
| Packaging height | 8 cm |
| Weight | 0.08 kg |
| Trade Numbers | 98501 0014 0 1 |
Shipping Details
| Weight | 0.205 Kg |
| Customs Code | 271019 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available