Specifications
| Core Length | 640 mm |
| Core Width | 457 mm |
| Core Depth | 32 mm |
| Transmission Type | Manual Transmission |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Transmission Type | Automatic Transmission |
| Material | Aluminium |
| Vehicle Equipment | for vehicles with air conditioning |
| Inlet Diameter | 46.5 mm |
| Outlet Diameter | 46.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.545 Kg |
| Weight Volumetric | 16.635 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€82.26
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns