Specifications
| Material | Copper |
| Material | Plastic |
| Core Length | 700 mm |
| Core Width | 320 mm |
| Core Depth | 32 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.984 Kg |
| Weight Volumetric | 11.952 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€40.33
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns