Specifications
| Rated Power | 4 W |
| Voltage | 12 V |
| Socket Type bulb | BA9s |
| Lamp Type | T4W |
| Bulb Colour | Crystal clear |
| Trade Numbers | BA9S T4W |
Shipping Details
| Weight | 0.022 Kg |
| Customs Code | 853929 |
| Country of Origin | China |
€0.36
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates
Inform Me About Availability
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
CUPRA
DACIA
MERCEDES-BENZ
NISSAN
PORSCHE
RENAULT
SKODA
SMART
Cross-Reference Numbers
AUDI
000 045 202B
N 017 717 2
Z 046 015
AUGER
AYWIPARTS
AW1920013
BBR Automotive
1501
BMW
0711 9 978 256
0750 9 063 576
6317 2 165 789
CHEVROLET
20 98 129
20 98 425
90002502
93190940
CITROËN
6216 C7
6372 12
CUPRA
000 045 202B
N 017 717 2
Z 046 015
DACIA
7703 097 182
8303 242 539
DIEDERICHS
LID10073
DS
6216 C7
6372 12
DT Spare Parts
ELTA AUTOMOTIVE
EB0233SB
EB0233TB
EB0233TC
ERA
E018SD-10C
E018SD-2B
FEBI BILSTEIN
FENOX
B1700
HERTH+BUSS ELPARTS
89901132
ITN
24-B113
JP GROUP
KLAXCAR FRANCE
86301x
86301z
LUCAS
LLB233
LLB233PX2
LLB233T
LYNXAUTO
L14604
L14604-02
MAGNETI MARELLI
MAXGEAR
MERCEDES-BENZ
N072601 012900
MINI
0711 9 978 256
0750 9 063 576
6317 2 165 789
MONARK
091712016
MOTAQUIP
VBU233
NISSAN
7703 097 182
8303 242 539
OPEL
20 98 129
20 98 425
90002502
93190940
PEUGEOT
6216 C7
6372 12
PORSCHE
000 045 202B
N 017 717 2
Z 046 015
QUINTON HAZELL
QBL233
RENAULT
7703 097 182
8303 242 539
SAMPA
096.1866
SEAT
000 045 202B
N 017 717 2
Z 046 015
SKODA
000 045 202B
N 017 717 2
Z 046 015
SMART
N072601 012900
SPAHN GLÜHLAMPEN
2504
STARLINE
99.99.984
STELLOX
404 000-SX
404 020-SX
99-39048-SX
SWAG
99 90 6959
TESLA
B54101
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
VAG
000 045 202B
N 017 717 2
Z 046 015
VAUXHALL
20 98 129
20 98 425
90002502
93190940
VEMO
VW
000 045 202B
N 017 717 2
Z 046 015
ZentParts
Z07367
ams-OSRAM
3893
Fit Vehicles
Alternatives
€1.00
Dispatch on next business day
€1.89
Dispatch on next business day
€0.17
Dispatch on next business day
€0.98
Dispatch on next business day
€0.68
Dispatch on next business day