Premium quality
Specifications
| Operating Mode | Hydraulic |
| Left-/right-hand drive vehicles | for left-hand drive vehicles |
| Pressure Line Connection Thread Size | M16x1.5 |
| Induction Pipe Connector Diameter | 19 mm |
| Mounting points diameter | 8 mm |
| Belt Pulley Ø | 120 mm |
| Number of ribs | 5 |
| Manufacturer Restriction | KAYABA |
| Observe technical data | |
| Left-/right-hand drive vehicles | for right-hand drive vehicles |
Shipping Details
| Weight | 2.102 Kg |
| Customs Code | 870899 |
| Country of Origin | Germany |
€264.16
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €78.53
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns