Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Number of ribs | 6 |
| Adapter Shape | triangular |
| Number of inlets/outlets | 2 |
| Distance from adapter to pump | 33 mm |
| Distance of mounting bores | 80 mm |
| Manufacturer Restriction | ZF |
| Operating Mode | Hydraulic |
| Pulleys | without multi-belt pulley |
| Pressure | 120 bar |
| Exchange Part |
Shipping Details
| Weight | 1.755 Kg |
| Customs Code | 841381 |
| Country of Origin | Czech Republic |
No longer available