Premium quality
Specifications
| Operating Mode | Hydraulic |
| Left-/right-hand drive vehicles | for left-hand drive vehicles |
| Overall Length | 1290 mm |
| Input shaft height | 44 mm |
| Input shaft connector type | toothed |
| Number of Teeth on input shaft | 22 |
| Input Shaft Diameter | 17.4 mm |
| Manufacturer Restriction | TRW |
| Observe technical data | |
| Trade Numbers | 15001094 |
Shipping Details
| Weight | 10.744 Kg |
| Weight Volumetric | 53.72 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€488.74
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €94.72
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates