Premium quality
Front Axle
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length | 115 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Cone Size | 28.6 mm |
| External Thread | M30x1,5 mm |
| External Thread | M20x1,5 mm |
| Thread Type | with right-hand thread |
Shipping Details
| Weight | 1.558 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available