No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Depth | 26 mm |
| Core Length | 499 mm |
| Core Width | 298 mm |
| Inlet Diameter | 36 mm |
| Outlet Diameter | 36 mm |
| Version | Brazed Core |
Shipping Details
| Weight | 2.818 Kg |
| Weight Volumetric | 11.272 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
No longer available