Rear Axle
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Width | 29 | mm |
Specifications
| Mounting Type | Pre-assembled |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with wheel brake cylinder |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Inner brake drum diameter | 200 mm |
| Piston Diameter | 19 mm |
| Adjustment | with automatic adjustment |
| Weight | 2.11 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.11 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available