Specifications
| Core Width | 643 mm |
| Core Length | 400 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Weight | 4.93 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.02 Kg |
| Weight Volumetric | 30.12 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€113.32
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates