Specifications
| Core Width | 446 mm |
| Core Length | 391 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Weight | 3.7 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.97 Kg |
| Weight Volumetric | 17.82 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€64.87
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns