Specifications
| Core Width | 643 mm |
| Core Length | 289 mm |
| Core Depth | 26 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Weight | 5.14 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.53 Kg |
| Weight Volumetric | 33.18 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Taiwan |
€85.49
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates