Specifications
| Core Width | 658 mm |
| Core Length | 331 mm |
| Core Depth | 22 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Weight | 4.39 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.39 Kg |
| Weight Volumetric | 26.34 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Taiwan |
€72.09
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates