Specifications
| Core Width | 646 mm |
| Core Length | 392 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Weight | 4.01 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.01 Kg |
| Weight Volumetric | 24.06 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Taiwan |
€100.36
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates