Specifications
| Core Width | 348 mm |
| Core Length | 670 mm |
| Core Depth | 12 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Inlet Diameter | 14 mm |
| Outlet Diameter | 9 mm |
| Weight | 2.84 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.752 Kg |
| Weight Volumetric | 22.512 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | South Korea |
€84.02
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates