Specifications
| Core Width | 540 mm |
| Core Length | 351 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Weight | 2.91 kg |
| Trade Numbers | T1005R |
Shipping Details
| Weight | 2.992 Kg |
| Weight Volumetric | 17.952 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | South Korea |
€91.13
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates