No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Width | 652 mm |
| Core Length | 286 mm |
| Core Depth | 48 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| for OE number | 81619206026 |
| Weight | 4.73 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.923 Kg |
| Weight Volumetric | 29.538 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Netherlands |
No longer available