Specifications
| Operating Mode | Electric |
| Pressure | 3.5 bar |
| Flow rate | 3.3 l/min. |
| Supplementary Article/Supplementary Info | without gaskets/seals |
| Voltage | 13.5 V |
| Weight | 1.04 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.072 Kg |
| Weight Volumetric | 3.216 Kg |
| Customs Code | 841330 |
| Country of Origin | Spain |
€92.90
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns